
21:27, 9 березня 2016 р.
Агрофірма "Світанок" буде виробляти паливні брикети з соломи
Агрофірма "Світанок" запустила першу в Вінницькій області установку для виготовлення паливних брикетів із соломи.
Про це повідомляє "Урядовий кур'єр".
Згідно з повідомленням, вартість установки - 3,5 млн грн. З її допомогою можна переробляти матеріали з вологістю 30% без попередньої сушки.
Відзначається, що тепловіддача 1 т брикетів соломи дорівнює 2 т деревини. Продуктивність підприємства складає 4 т в день, проте керівник агрофірми планує організувати роботу лінії в дві зміни.
Довідка. СТОВ "Агрофірма" Світанок "була заснована в квітні 2000 р Основним напрямком діяльності є вирощування зернових і технічних культур.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
19 грудня
Мобільні команди медиків працюватимуть у найбільш віддалених громадах 7 областей для вакцинації дітей проти кору
Новини компаній
10:00
16 грудня
ТОП новини
Оголошення
09:15, 8 грудня
12:29, 14 грудня
37
Коментарі