Повернення «регіоналів» до вінницької влади. Плавна тактика – відчутний результат

У лютому 2014-го історія Партії Регіонів закінчилася. Здавалося, що назавжди. Попереду у них мали бути лише суди та політична обструкція. Із забороною займати посади у владі. Здавалося й те, що «покращувателів» не будуть допускати і на солідні заходи. Але…

Тишком-нишком «регіонали» потрохи повертають собі вплив. Причому там, де, здавалося б, дорога у політичну та громадську діяльність для них закрита назавжди – у Вінницькій області. Безумовно, відразу ж вони ключові посади не вимагають. Це було б виключно нахабно. Проте вони користуються методом так званого «Вікна Овертона», коли рамки дозволеного і пристойного потрохи розширюються.

Подивимося на інформаційну присутність сумнозвісної «молодої команди» екс-голови Вінницької обласної ради Сергія Татусяка.

«У Вінниці відбувся міжнародний круглий стіл «Децентралізація в Україні: партнерство влади та громадськості». Організовувала захід Вінницька ОДА, а головними спікерами виступили перший заступник губернатора Андрій Гижко та Сергій Татусяк.

«Відбувся семінар-тренінг для представників громадських організацій Вінницької області»: захід проходив за підтримки Громадських рад при обласній Раді та облдержадміністрації. Модератором виступив голова громадської організації Єврорегіон «Дністер» Сергій Татусяк.

«Відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради на тему: «Про ключові напрями реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні».

Зверніть увагу на посилання. Все це – з сайту Вінницької обласної державної адміністрації. Присутність на офіційних заходах Сергія Татусяка, який вийшов з ПР аж 20 лютого 2014-го року, одночасно з пострілами на Інститутській, моветоном уже не виглядає.

А крім того, Татусяк є членом робочої групи при ОДА з питань підготовки перспективного плану формування територій громад області хоча жодної посади не займає і не є депутатом місцевої ради.

Півтора роки після відставки з посади голови обласної ради продовжував займати місце голови Асоціації органів місцевого самоврядування Вінницької області, хоча традиційно, це крісло належить голові облради.

Ще Татусяк продовжує «керувати» «Колосом», постійно зустрічається з європейськими послами, увійшов до складу правління ФК «Нива».

В цілому – Татусяк продовжує бути «в тренді» подій. І вигнанцем себе не вважає.

Не вважає себе вигнанцем і його підлеглий – екс-депутат обласної ради Андрій Кавунець, екс-кандидат в нардепи від партії регіонів в 2012 році округ №13, керівник відділу ідеології облорганізації ПР. Він – в експертній групі при громадській раді ОДА, директор Ресурсно-інформаційного центру розвитку громад «Громади Вінниччини», ініціатор проекту «Децентралізації влади – журналістську підтримку», експерт з адміністративної реформи.

Знову ж – зверніть увагу на посилання. Все – з сайту ОДА.

«Права рука» Татусяка, послідовний "регіонал" – № 6 у виборчому списку "регіоналів" до обласної ради в 2010 році, керівник виборчого штабу регіоналів 2012 року і нарешті кандидат в народні депутати № 44 в списку "опозиційного блоку" в 2014 році, Олексій Гаврилов навіть спробував натягти на себе майку волонтера. І поїхав з гуманітарною допомогою в АТО (!) … Звіт – на його сторінці у «Фейсбуці». Саме це явище можна назвати найцинічнішою технологією соратників-регіоналів у Вінниці. Адже вони почали відбілювати власну репутацію за рахунок справжніх патріотів, захисників держави. Саме так і не інакше - піар на крові героїв.

Ще раз нагадаємо правило «Вікна Овертона». Спочатку щось стає можливим, потім – прийнятним, згодом – нормальним чи навіть необхідним. І жодним чином уже ніхто не здивується, коли побачить Гаврилова чи Кавунця при посаді у виконавчій владі.

Знайшов же собі місце керівника відділу соціальної підтримки постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи департаменту соціальної політики облдержадміністрації одіозний «регіонал» Юрій Яремчук.

Тільки не треба дивуватися, коли в один прекрасний день ми побачимо повернення до влади і Антонець, і Мовчана, й інших діячів, з ким міцно зв’язані асоціації корумпованого «покращення» режиму Януковича

news.vn.ua
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии