
13:00, 12 березня 2016 р.
У Вінниці зросла смертність немовлят
Народжуваність немовлят у Вінниці зменшилася, а смертність новонароджених збільшилася.
Про це повідомила під час засідання щорічної медичної колегії 11 березня старший викладач кафедри соціальної медицини, економіки та організації охорони здоров’я ВНМУ ім. Пирогова Галина Черешнюк.
«Смертність немовлят дещо виросла порівняно з минулим роком з 4,5 до 5, 5 проміле. Це не дуже високий показник. Це надзвичайно велика заслуга колективу центрів сімейної медицини сімейних лікарів, а також педіатрів, які залишилися, їх зовсім не багато, а також наших пологових будинків. Все-таки цей показник заслуговує на похвалу, хоча він дещо змінився», - каже Г. Черешнюк.
За її словами, у Вінниці відмічається загалом збільшення показника смертності, зменшення показника народжуваності та зменшення природного приросту і деяке збільшення смертності немовлят за рахунок перинатальних причин. На що потрібно звернути серйозну увагу пологовим закладам.
Смертність немовлят у 2014 році складала 4,5 %, у 2015 році – 5, 5%.

Винница.info: У Вінниці зросла смертність немовлят
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Робота водієм у Вінниці: як перетворити кермування на реальний кеш без "дяді" та графіків
Новини компаній
16:58
6 квітня
11:15
6 квітня
17:55
4 квітня
Якісне пальне тепер тут: у Вінниці відкрилась нова АЗС UPG
Новини компаній
13:00
4 квітня
Оголошення
21:49, 28 березня
09:48, 2 квітня
3
14:56, 29 березня
12:21, Вчора
3
Коментарі