• Головна
  • 18-19 лютого у Вінниці відбудеться виставка «Майбутній студент»
11:00, 8 лютого 2012 р.

18-19 лютого у Вінниці відбудеться виставка «Майбутній студент»

18-19 лютого у Вінниці відбудеться щорічна виставка пропозицій ВНЗ "Майбутній студент". У заході будуть брати участь навчальні заклади Вінниці та Вінницької області.

Учасники виставки – академії, університети, інститути, технікуми, коледжі, професійні училища, ліцеї та школи іноземних мов, які презентуватимуть свої заклади протягом двох днів для всіх бажаючих.

У цьому році кількість випускників шкіл набагато більша, ніж у попередні роки, тому поступити до ВНЗ буде складніше: прохідний бал став вище, нові освітні реформи вносять корективи в дії випускників, а Євро-2012 скоротило час для підготовки до вступу. Абітурієнти зможуть отримати інформацію від представників 45 навчальних закладів про умови вступу, навчання та проживання, перелік спеціальностей не витрачаючи багато часу та коштів. Захід буде проходити у вихідні дні, що дає можливість без відриву від роботи та навчання дітям та їх батькам відвідати виставку.

Виставка пропозицій ВНЗ "Майбутній студент" буде проходити за адресою: Вінниця, Площа Перемоги, 1, в приміщенні Будинку Офіцерів з 10 до 16 год.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...