• Головна
  • У Вінниці на Старому місті щось вибухнуло - без світла виявився цілий мікрорайон, включаючи лікарні
11:20, 18 березня 2016 р.

У Вінниці на Старому місті щось вибухнуло - без світла виявився цілий мікрорайон, включаючи лікарні

17 березня, у Вінниці на Старому місті відразу кілька вулиць занурилися в районі восьмої вечора в темряву.

Як з'ясував «РЕАЛ», сталася аварія на високовольтній лінії електропередач. В результаті без світла залишилися не тільки жителі приватного сектора (наприклад, вулиці Московській, Стахановської, Маяковського та інших), а й знеструмлена міська лікарня №3, ряд об'єктів «Водоканалу».

Жителі вулиці 1905 го року повідомляють, що чули щось на зразок вибуху. Швидше за все, саме там «бахнула» трансформаторна підстанція.

Як повідомляють у диспетчерській міськвиконкому, ремонтні бригади електромережі працюють над усуненням проблеми. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

ТОП новини
Благодійний Фонд "Українська Фундація Доброчинності" спільно з Вінницькою кав'ярнею названою в честь полеглого захисника з позивним "Сімба" , проводять благодійну акцію БлагоКава
Синоптики повідомили, скільки ще тріщатимуть морози в Україні
ЧАЕС підключили до енергосистеми після блекауту через російський обстріл
Безпекові гарантії для України: Сирський взяв участь у черговому засіданні головнокомандувачів країн "Коаліції охочих"
Оголошення