• Главная
  • «Автономи» вийшли до міської ради
09:45, 10 февраля 2012 г.

«Автономи» вийшли до міської ради

Вчора, 9 лютого, у Вінниці автономними націоналістами було проведено «народне віче», темою акції стало введення, з 23 лютого, нової транспортної системи.
Віче розпочалось о 16 годині, на площі біля міськради. Більше 40ка вінничан вийшли
висловити своє незадоволення діями міського голови та його команди. Учасники акції вигукували гасла: «Дякуємо Вові за те, що у нас як у Львові», «Вінничани не дурні, дурні при владі», «Вінничани не будуть терпіти» і тримали в руках плакти з написами проти запровадження нової схеми руху транспорту. На плакатах також було посилання на сайт www.opir.info.

«Як стало відомо громадськості було зібрано більше 15000 підписів проти нового плану. І все одно мерія не дослухається до громадян. Якщо мерія бачить якісь похибки в маршрутах, тоді давайте це вирішимо через громадські слухання . Маршрути можна просто відкоригувати, забрати недоліки, а не безпідставно знімати їх з карти нашого міста» - каже один з організаторів акції протесту.

Організатори подали офіційну заяву В.Б.Гройсману з конкретними вимогами, що до нової транспортної системи та вдосконалення транспорту. Також активісти автономного опору заявили, що повернуться через тиждень з тими ж вимогами.

«Автономи» вийшли до міської ради, фото-1
«Автономи» вийшли до міської ради, фото-2
«Автономи» вийшли до міської ради, фото-3
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...