Вінницька мерія купить портрет Віктора Бронюка

За живописний портрет лідера вінницької групи «ТІК» у міській раді готові викласти майже чотири тисячі гривень.

Відповідне рішення підписав секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський. 

Придбання портрету буде здійснене за рішенням міської ради від 28.08.2015 №2225 «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Вінниці» Бронюку Віктору Володимировичу.

Також у рішенні зазначається:

«Департаменту фінансів міської ради видатки в сумі 3900,00 грн. профінансувати за рахунок коштів передбачених у міському бюджеті на 2016 рік на вшанування громадян і трудових колективів підприємств, установ, організацій та нагородження їх відзнаками міського рівня і преміювання за значний внесок у розвиток міста, вагомі трудові досягнення, активну участь у вихованні підростаючого покоління, миротворчу, благодійну діяльність (згідно з Програмою розвитку культури і мистецтва м. Вінниці на 2016-2020 роки). Кошти перерахувати виконавчому комітету міської ради».

Про те, хто писатиме портрет Бронюка в документі не йдеться. Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов