Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. Фоторепортаж

 Вінницька транспортна компанія в 2016 році запланувала провести капітально-відновлювальний ремонт 10 тролейбусів, на який бюджетом передбачено 2,2 млн. гривень. Один тролейбус цього річ вже відновили і пустили на лінію, до кінця року заплановано відремонтувати ще 9 одиниць.

Як в місті стару техніку приводять в належний стан, 1 квітня під час виїзної наради перевірив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Ми вже перейшли до ремонту львівських тролейбусів, які у Вінниці експлуатуються вже 10 років. Кардинально змінили як внутрішнє, так і зовнішнє оздоблення цих тролейбусів. Один вже зроблений і стоїть «на конвеєрі». На цей рік передбачено ремонт 10 тролейбусів. Крім того, мені звичайно було цікаво поспілкуватись з працівниками: які їх можливості по виробництву, скільки часу необхідно на капітально-відновлювальний ремонт тролейбусів», - каже С. Моргунов.

Зараз в роботі по капремонту п’ять тролейбусів, до кінця року відремонтують всі десять. Після проведення капітально-відновлювальних ремонтів тролейбус оновлюється на 80%.

«Відремонтовано тролейбус експлуатувався 10 років. Зараз замінена його кузовна рама, зовнішнє, внутрішнє оздоблення, сидіння, замінена інформаційна система. В принципі, проведеним капремонтом тролейбус замінений на 80%.

Капремонти тролейбусів у Вінниці почали в 2012 році. За цей час відремонтували 110 одиниць. В 2016 році перейшли до ремонту львівських тролейбусів, які експлуатуються 10 років.

Довідка.

На балансі Вінницької транспортної компанії знаходиться 170 тролейбусів. З них 40 нових тролейбусів «Богдан», 120 тролейбусів, які виходили на лінію і потребували капітально-відновлювального ремонту, 10 тролейбусів на консервації (непридатні до експлуатації).

Тролейбус після ремонту

Винница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. Фоторепортаж

Тролейбуси в процесі капітально-відновлювального ремонту

Винница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. Фоторепортаж

Мийка тролейбусів

Винница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. Фоторепортаж

Територія тролейбусного депо

Винница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. ФоторепортажВинница.info: Як у Вінниці з старих тролейбусів «нову копійку» роблять. Фоторепортаж

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов