![](https://s.0432.ua/section/logo/upload/pers/33/logo.png?20240727)
14:31, 1 квітня 2016 р.
Через “першоквітневий жарт” у гімназії №1 постраждало більше 20 дітей
Сьогодні, першого квітня, хтось приніс у школу перцевий балончик та почав розбризкувати його просто на дітей. Учнів евакуювали, на місце викликали швидку.
- Хтось бризкав перцевим балончиком, - пояснює один з учнів, що стояли на вулиці. - Двох дівчат забрала швидка. Нашому однокласнику хтось дав цей балончик, сказав потримати і втік, тому він не винен.
- У нас все добре, нічого не сталося, - сказала одна з жінок, яка стояла поруч з медиками. - Ми просто вивели дітей на прогулянку. Сьогодні ж перше квітня.
Журналіст зателефонував за номером, що вказаний на сайті, щоб дізнатися подробиці. Дівчина, яка підняла слухавку, назвалася секретарем та повідомила, що постраждало більше 20 учнів - з 5 по 11 класи.Через евакуацію школярі втратили тільки останній урок. Наразі проводиться внутрішнє розслідування з пошуку винних.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
16:50
24 липня
11:00
24 липня
Оголошення
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:51, 16 липня
16:51, 16 липня
live comments feed...
Коментарі