Вінниця цьогоріч придбає чотири муніципальних автобуси

За кошти міського бюджету для Вінниці планують закупити чотири нових автобуси середньої місткості. Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов сьогодні під час виїзної наради

"У Вінниці на лінії щоденно перебуває 49 муніципальних автобусів. Звісно, цього недостатньо, тому на цей рік ми передбачили у міському бюджеті кошти на придбання ще чотирьох автобусів середньої місткості. Буде відкрито новий маршрут", – розповів С.Моргунов.

Який це буде маршрут, поки не повідомляється. Міський голова лише зауважив, що це покращить можливість мешканцям приватного сектору дістатися центру міста чи інших його куточків.

Директор комунального підприємства "Вінницька транспортна компанія" Микола Форманюк запевнив, що транспорт буде направлено туди, де його не вистачає найбільше.

"Якщо вінничани подають якісь пропозиції, то ми завжди вивчаємо ці питання, і якщо необхідні додаткові маршрути, ми завжди їх додаємо. Також ущільнюємо графік руху транспорту в години пікового навантаження", – повідомив М. Форманюк.

За його словами, після придбання нового транспорту планується перерозподілити існуючі автобусні маршрути.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов