"Соціальні паспорти" потреб біців АТО склали лише чотири райони та м. Ладижин

На Вінниччині "соціальний паспорт" потреб усіх війковослужбовців та їх родин розроблено лише у чотирьох районах області та в м. Ладижин. Про це повідомила директор обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Олена Стоялова.

"У нас на 100% вивчено потреби учасників АТО в Мурованокуриловецькому, Хмільницькому, Чечельницькому, Ямпільському районах і в м. Ладижин. Тут соціальні працівники повністю відвідали родини всіх бійців. В 11-ти районах "соціальні паспорти" потреб бійців складено від 50% до 80%. Критичну кількість родин бійців АТО взято під соціальний супровід у Вінницькому, Жмеринському, Іллінецькому, Козятинському, Калинівському, Немирівському, Оратівському, Погребищенському, Тростянецькому районах і в м. Вінниця", - сказала О.Стоялова.

За її словами, "соціальний паспорт" працівники Центру соцслужб для сім'ї, дітей та молоді заповнюється тільки з виїздом на місце, а не просто десь при зустрічі з демобілізованим учасником АТО. Вписуються не лише особисті проблеми учасника АТО, але й членів його сім'ї. У "соціальних паспортах" визначено все: проблеми працевлаштування, житлові та земельні питання, оздоровлення дітей, влаштування дітей до закладів освіти, психологічна і правова допомога. А також різні конкретні речі, які можуть виникати в людини, яка повернулася із передової.

Також О.Стоялова додала, що нині на першому місці серед проблем вінницьких учасників АТО - надання земельних ділянок. Зимою було проблемним питання забезпечення твердим паливом. Також важливою проблемою є надання психологічної підтримки. Так, 1200 бійців заявили про необхідність психологічної підтримки, зокрема, психологічної реабілітації.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов