ВІННИЦЬКА ВЕНЕЦІЯ ПРИЧАЇЛАСЬ У «СТРАШНОМУ» ТЯЖИЛОВІ (ФОТО)

Мікрорайон Тяжилів для багатьох вінничан, які в ньому не проживають, це щось «страшне». Вони вважають, що він знаходиться дуже далеко, що там одні підприємства, що це кримінальний район, і ввечері там взагалі краще не з'являтися.

– Та все це брехня. Я не знаю звідки взявся такий стереотип про наш мікрорайон. Він цікавий, гарний, спокійний. Мікрорайон Вишенька набагато кримінальніший, ніж наш. Мешкати у нас комфортно, подалі від міської суєти. В нас гарно ходить транспорт і до центру міста 15 хвилин їхати. Я нікуди не хочу переїжджати з цього району, – каже місцева мешканка Марина.

Вінницький фотограф Лілія Расновська вирішила зобразити на своїх знімках Тяжилів зовсім інакше, ніж його бачать вінничани.

тяжилів-1
тяжилів-3

Через Тяжилів тече багато річок. На вулиці Гната Мороза річка Тяжилівка взагалі тече попід самими будинками і ці міста можна сміливо назвати «вінницькою Венецією».

тяжилів-2
тяжилів-5
тяжилів-7

А ось звичайні двори цього мікрорайону. Ми бачимо звичайних веселих дітей, повних життєвої енергії.

тяжилів-8
тяжилів-9

Вінниця зараз дуже активно забудовується і Тяжилів не є виключенням. Ще зовсім недавно тут біло звичайно поле, а сьогодні там з'являються нові житлові квартали.

тяжилів-11
тяжилів-12

Взимку місцеві мешканці надають перевагу активному відпочинку.

Це далеко не всі мальовничі місця Тяжилова. Тому можете сміливо туди їхати та відкрити для себе нову чарівну Вінницю.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов