ВІННИЦЬКА ВЕНЕЦІЯ ПРИЧАЇЛАСЬ У «СТРАШНОМУ» ТЯЖИЛОВІ (ФОТО)

Мікрорайон Тяжилів для багатьох вінничан, які в ньому не проживають, це щось «страшне». Вони вважають, що він знаходиться дуже далеко, що там одні підприємства, що це кримінальний район, і ввечері там взагалі краще не з'являтися.

– Та все це брехня. Я не знаю звідки взявся такий стереотип про наш мікрорайон. Він цікавий, гарний, спокійний. Мікрорайон Вишенька набагато кримінальніший, ніж наш. Мешкати у нас комфортно, подалі від міської суєти. В нас гарно ходить транспорт і до центру міста 15 хвилин їхати. Я нікуди не хочу переїжджати з цього району, – каже місцева мешканка Марина.

Вінницький фотограф Лілія Расновська вирішила зобразити на своїх знімках Тяжилів зовсім інакше, ніж його бачать вінничани.

тяжилів-1
тяжилів-3

Через Тяжилів тече багато річок. На вулиці Гната Мороза річка Тяжилівка взагалі тече попід самими будинками і ці міста можна сміливо назвати «вінницькою Венецією».

тяжилів-2
тяжилів-5
тяжилів-7

А ось звичайні двори цього мікрорайону. Ми бачимо звичайних веселих дітей, повних життєвої енергії.

тяжилів-8
тяжилів-9

Вінниця зараз дуже активно забудовується і Тяжилів не є виключенням. Ще зовсім недавно тут біло звичайно поле, а сьогодні там з'являються нові житлові квартали.

тяжилів-11
тяжилів-12

Взимку місцеві мешканці надають перевагу активному відпочинку.

Це далеко не всі мальовничі місця Тяжилова. Тому можете сміливо туди їхати та відкрити для себе нову чарівну Вінницю.

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать