У Ладижині мисливці відстрілюють диких лисиць

На території Ладижина вже підстрелили п’ять лисів.

Про це повідомив Олександр Олійник, заступник міського голови, на засіданні чергової комісії із техногенно-екологічної безпеки.
Він нагадав про рішення депутатів міської ради виділити кошти на проведення відстрілу диких тварин на території Ладижина та Лукашівки, аби убезпечити населення від поширення сказу, розповсюджувачами якого є саме такі тварини. Відстріл проводять мисливці, які мають ліцензію та виявили бажання займатися цією роботою. 
«Є люди, які виявили бажання це робити, Це в Ладижині і селі Лукашівка. По місту Ладижину я хочу сказати, що ветеринарна  служба повідомила, що вже один мисливець здав п’ять лисів. Ну, голови лисячі. По Лукашівці була одна голова…  А от по бродячим собакам, які в місті, ну що я можу  сказати – відстріл заборонено, травити теж заборонено, і ловити теж заборонено», - повідомив заступник міського голови. 
Він нагадав, що поширення диких тварин та бездоглядних собак  призводить до розповсюдження важких захворювань, таких, як дика форма поліомієліту, сказ. Також Олександр Олійник зазначив, що на випадок захворювання сказом у Ладижинському ТМО є плановий запас вакцини проти сказу, розрахований на п’ятеро пацієнтів. За його словами, якщо виникне потреба у більшій кількості, - вакцину привезуть з Вінниці. 
Що ж до механізму обмеження чисельності бездоглядних собак, то, за словами заступника міського голови,  поки що у державі немає чітких законодавчих актів, які стосуються вирішення цієї проблеми. Тому – очікують на відповідні державні рішення і розпорядження.
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов