Бронюк оголосив конкурс - безкоштовний виступ гурту «ТІК» на вашому випускному !

Вінницький гурт ТІК оголошує безпрецендентний конкурс для всіх цьогорічних випускників. 

Переможний клас чекає мегаподарунок - виступ гурту «ТІК» на вашому випускному. 

Все, що від вас потрібно: 

  • зняти відео і розказати, чому саме на вашому випускному має виступити гурт «ТІК»;
  • опублікувати відео у соцмережах із хештегом #ТІКнавипускному; 
  •  вислати нам відео або ссилку на нього на ex.ua на електронну скриньку pr@tik.ua.

 Ваше відео повинно бути не довше однієї хвилини, а в листі потрібно зазначити свої контакти, клас, школу та місто. Відео висилайте до 30 квітня включно!

"Ваші відео ми будемо переглядати всім гуртом. Обіцяємо: переможцем стане саме той клас, який не побоїться креативу, а головне - буде цього найбільше бажати! Чекаємо від вас щирості та дружності", - говорить лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк: "Від себе гарантуємо найвеселішу музику на вашому випускному і запал, який запам’ятається назавжди!"

«Вчителька», «Королева балу», «Сірожине пірожине», «Білі троянди», «Біла хмара, чорна хмара» та багато інших хітів гурту «ТІК» - у ТОПі тих, які щороку звучать на випускних вечорах.

А рівно п’ять років тому саме під пісню «ТІК» - «Королева балу» - вся країна спостерігала за чарівним перетворенням випускниць у справжніх королев у однойменному телепроекті каналу ТЕТ.

Музиканти «ТІК» з радістю зголосилися влаштувати конкурс для випускників, адже переконані: вступати у доросле життя наша прекрасна молодь повинна лише із посмішкою, оптимізмом, надією і найкращими враженнями.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов