Швейцарські депутати приїдуть на запуск котельні у Вінниці, щоб побачити як не вкрали їхні 3 млн (фото)

Орієнтовно 20 квітня відбудеться пробний запуск суперсучасної котельні на альтернативному паливі у Вінниці по вулиці Баженова, яку монтували 5 місяців. На цій події очікується делегація із парламенту Швейцарії, яка має пересвідчитись у цільовому використанні коштів Федерації в розмірі до 3 мільйонів франків... Два унікальні котли марки Вайсманн будуть працювати на щепі - перемеленій деревині із зачищених лісосмуг, узбіч та лісів.

- Котельня готова на 95%! 8-го квітня отримаємо мастило для котлів та почнемо через облагроліс отримувати сировину, - заявив мер Вінниці Сергій Моргунов. - Пробний пуск плануємо на 18-20 квітня та очікуємо до кінця місяця делегацію із парламенту Швейцарії та гостей із Данії, що інспектуватимуть виконання проекту. І вже цієї весни мешканці мікрорайону отримають теплу "альтернативну" воду. Також працюємо над законом, що дасть змогу зменшити тариф для населення саме на таких економних котельних. Водночас, починаємо роботи над подібною котельною на вулиці кіборга Зулінського (Тарногородського), що працюватиме на щепі та газу. Той проект орієнтовно буде коштуватиме 11 мільйонів франків... Місто від себе оплачує всі будівельні роботи...

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать