Хочеш кататися на велосипеді за чотири гривні на годину ? - підтримай петицію !

Написав смс, узяв велосипед та катайся за дві гривні на півгодини: Вінниця приєднається до системи прокату велосипедів Nextbike. Потрібно тільки підтримати ідею.

Ініціатором впровадження ідеї став керівник розвитку велосипедної інфраструктури у Вінниці Олег Крупський у рамках Бюджету на проекти Громадських ініціатив.

- Зареєструвавшись на сайті Nextbike, можна брати велосипед напрокат, відправивши смс, - пояснює Олег. - Перші півгодини будуть безкоштовними, а далі - дві гривні за 30 хвилин.

Велосипеди будуть обладнані GPS-модулем, вмонтованим у раму байку. Згідно проекту, місто закупить 25 велосипедів та облаштує п’ять парко-станцій. У разі, якщо проект підтримається мешканцями міста та будуть залучені інвестори, вдасться збільшити кількість станцій та велосипедів удвічі.

Станції будуть розташовані у різних районах міста: біля корпусів політеху, ДонНУ (що на 600-річчя), на розі Юності-Келецька, біля садиби Пирогова, медуніверситету, залізничного вокзалу, на набережній Рошен. Інші місця локації велопрокатних станцій ще обговорюються.

Повний опис проекту можна подивитися тут.

- Велосипеди універсальні, максимально надійні у прокаті, - каже Олег. - Вкрасти їх буде дуже тяжко через GPS-трекер, який передаватиме місцезнаходження байку та шлях його руху.

Для того, щоб взяти велосипед у прокат, людині потрібно буде відправити смс, вказавши номер байку. Після цього відкриється замок і на велосипеді можна буде їхати.

Гроші за послуги прокату будуть зніматися із заздалегідь створеного акаунту на сайті Nextbike.

Подивіться, як голосувати.

Для втілення ідеї потрібно віддати свій голос за проект до 10 квітня. Голосування здійснюється на сайті Вінницької міської ради у розділі Бюджет на проекти Громадських ініціатив.

Хочеш кататися на велосипеді з
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов