0432.ua

У Вінниці розпочався кастинг на участь у «Міні Міс» та «Міні Модель»

Маленькі вінничанки віком від 6 до 15 років можуть взяти участь у конкурсі краси й талантів «Міні Міс Вінниця - 2016» та «Міні Модель Вінниця – 2016». Реєстрація у конкурсі триває до 30 квітня.

Для реєстрації в конкурсі потрібно прийти з донечкою в офіс «PRINCESS» та заповнити анкету.

Умови реєстрації: Ксерокопія свідоцтва про народження, ксерокопія паспарту одного з батьків, дві професійні фотографії: портретна та у повний зріст.

На офіційну сторінку «Princess» у соціальних мережах:

- Вконтакті https://vk.com/princessvn   

- Фейсбуці https://www.facebook.com/schoolprincessvn 

Необхідно відправити дві професійні фотографії: портретну та у повний зріст; відеозапис дефіле (для "Міні Модель Вінниця"); відеозапис таланту, до 2 хв. (для "Міні Міс Вінниця"); відеозапис презентації конкурсантки «Міні Міс Вінниця 2016» / «Міні Модель Вінниця 2016 ( розповідь про себе у довільній формі до 30 секунд ).

Відео дозволяється не професійне, але гарної якості та чіткості звуку.  Відбір здійснює національний комітет «Міні Міс України». Результати будуть оприлюднені 10 травня на офіційних сторінках конкурсу та у соціальних мережах, або дізнатись за телефонами : 098-55-00-855, 097-977-71-97. Реєстрація у конкурсі триває до 30 квітня.

Фінал фестивалю краси та таланту відбудеться 26 червня у театрі ім. М.Садовського. У ньому візьмуть участь близько 40 дівчаток віком від 6 до 15 років.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать