Чому Лісопарк у Вінниці нагадує звалище?

В тотальний смітник, з якого бомжі вибирають лише пусті пляшки, нині перетворився вінницький Лісопарк, що на «Вишенці» по Хмельницькому шосе між першою лікарнею та телевізійною вежею.

Вже за місяць половина Вінниці вийде сюди на святкові першотравневі пікніки та шашлики. А поки що сумна картина залишається без будь-якої реакції Муніципальної поліції, екологів та природоохоронних товариств.

- Без суботника і масового прибирання не обійтись. Бо наш народ де їсть там і смітить. Але на прибирання мають вийти перш за все ті, хто тут відпочиває. А не учні шкіл на Вишенці, яких виженуть по вказівці з гори, - вважає вінничанка Олена, яку шокував стан нинішнього Лісопарку.

- А ще мене цікавить куди дивляться всі наші екологи та інспекції, коли ввечері люди масово, оберемками несуть із лісу букети першоцвітів. Бодай один плакат напишіть, Хоч одного такого збирача оштрафуйте... Бо на мої зауваження "квіткарі" відповідають матом чи просто думають, що тітка ненормальна і їй ні на кого кричати сьогодні.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов