Католики Бершаді відкрили заклад-прихисток для дітей (ФОТО)

Дитячий  соціальний центр «Надія» у Бершаді надаватиме неповнолітнім десяток різних послуг.

Урочистості з нагоди відкриття центру відбулися 1 квітня, повідомляє райдержадміністрація. Соціальний заклад «Надія» створили з ініціативи місцевих прихожан Української греко-католицької церкви. Ідею підтримали Львівська Освітня Фундація та фонд Джінджер. Керівником проекту є отець Михайло Будник.

Засновники кажуть, що педагоги центру готові працювати з проблемними дітьми і важкими життєвим обставинами. «Наша мета – витирати дитячі сльози. Кожен, хто працює з дітьми, торкається майбутнього», - сказав отець  Михайло Будник.

Програмою центру, зокрема, передбачено: перебування дітей, які переживають складні обставини життя в пообідній час 5 днів в тиждень під час шкільного року; надання духовної, педагогічно-психологічної допомоги, шляхом проведення індивідуальних та групових катехитичних, навчальних та ігрових занять з дітьми.

Також тут займатимуться з дітьми, які не встигають з навчальних предметів, влаштовуватимуть для них дозвілля у різноманітних гуртках, на екскурсіях кіносеансах. На канікулах дітям обіцяють організацію християнських відпочинково-виховних таборів. Також вихователі займатимуться профілактикою безпритульності, алкоголізму, наркоманії та заохочуватимуть вести здоровий спосіб життя.

Католики Бершаді відкрили заклад-прихисток для дітей (ФОТО) (фото) - фото 1
Католики Бершаді відкрили заклад-прихисток для дітей (ФОТО) (фото) - фото 2
Католики Бершаді відкрили заклад-прихисток для дітей (ФОТО)

Варто додати, що вже вісім років подібний центр працює у селі Голдашівка Бершадського району. У планах греко-католицької громади – створення мережі соціальних центрів в інших  селах району.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов