ВІННИЦЬКУ КОМУНАЛЬНУ УСТАНОВУ «ВБИЛИ» БОРГАМИ І ШТРАФАМИ (ВІДЕО)

Скандал навколо збанкурутілого вінницького ЖЕКу №16 отримав своє продовження. Вчора представникам громади, які прийшли до установи, вдалося з'ясувати деякі подробиці того, як колись успішний ЖЕК довели до критичного стану.

Виявилося, що ще у 2013 році на баланс ЖЕКу 16 перевели майно ЖЕКу 14, який було визнано банкрутом. У "спадок" закладу дісталася не лише техніка, але і борги "чотирнадцятого". В підсумку ці борги стали для "шістнадцятого" непосильним тягарем, через який установа скотилася на фінансове дно: станом на 2016 рік вона заборгувала 200 тисяч по зарплаті, і, крім того, має додатково ще півмільйона боргів.

Пікантність цій ситуації надає той факт, що ЖЕКом №14 керував Вячеслав Гребінь, нинішній директор приватного підприємства ТОВ ЖЕО. На переконання активістів, він навмисно розвалив цей заклад і "повісив" його борги на інший ЖЕК, аби встановити монополію ЖЕО на ринку надання комунальних послуг. Ця думка видається цілком слушною, особливо якщо врахувати, що "чотирнадцятий" станом на сьогодні передав на баланс ТОВ ЖЕО всі будинки, якими опікувався раніше, і став простим підпорядкованим йому підрядником. Більше того: громаді вдалося віднайти докази того, що ЖЕО "мордував" комунальну установу штрафними санкціями, а її майно поступово передавалося у власність ТОВ. Тим самим ЖЕК остаточно "добивали".
штрафи по ЖЕКу 16 у Вінниці фото
штрафи по ЖЕКу 16 у Вінниці фото

Що ж до закриття ЖЕКу№ 14, то де-юре воно ще не відбулося (адже немає відповідного рішення міськради), хоча активісти бачили, як ранком 4 квітня з нього вивозили техніку, а всі співробітники були звільненні ще 31 березня із офіційним формулюванням "за згодою сторін".

Розплутати цю проблему представники громади закликали поліцію. Слідчо-оперативна група, що приїхала на виклик, отримала від них заяву. В ній люди попросили правоохоронців розібратися на якій підставі будинки ЖЕКу і його майно були передані на баланс ЖЕО, чому звільнили всіх працівників в один день а також зробити перевірку щодо невиплати зарплат, провести аудити майна та заборонити будь-які операції з ним.
ЖЕК 16 у Вінниці фото
ЖЕК 16 у Вінниці фото

Оперативники сказали, що подібні дії не входять до кола їх безпосередніх повноважень, однак прийняли заяву і пообіцяли посприяти активістам домогтися правди. Vlasno.info продовжить слідкувати за ситуацією навколо комунальної установи.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов