СЬОГОДНІ У ВІННИЦІ ВСЯ УКРАЇНА ПРАЦЮЄ НАД КУЛЬТУРНИМ РОЗВИТКОМ КРАЇНИ

У Вінниці розпочала роботу практична конференція "Політика спільної дії: демократичність, децентралізація, компліментарна субсидіарність, міжкультурний діалог".

На конференції ділитимуться напрацюваннями та ідеями і лідери культурного руху Вінниці: програмний директор Міжнародного фестивалю оповідання "Intermezzo" Олександр Вешелені, очільник ГО "Лабораторія актуальної творчості" Олександр Нікітюк, директори краєзнавчого (Катерина Висоцька) та художнього (Ілля Безбах) музеїв та інші громадські активісти у сфері культури.
практична конференція по культурі у Вінниці фото

– Конференція спрямована на вивчення кращих практик, які вже існують в Україні. Також говоритимемо про довгострокову стратегію розвитку культури України, яку прийняли першого лютого 2016 року. Вже першого березня цей документ оприлюднили. Сьогодні — це перша спроба зібрати як формальних, так і неформальних лідерів культури України, – каже радник міського голови з питань культурної політики міста Вінниці Ірина Френкель. – Сподіваюся, що головним нашим досягенням буде те, що ми побудуємо нарешті діалог всередині культурної галузі України та напрацюємо дорожню карту для того, аби розуміти, як ми будемо втілювати цю стратегію, як будуватимемо діалоги на міжнародному рівні.

15 областей України долучилися нині до культурних розмов у Вінниці, із вступним словом про важливість розмов про культуру виступили міський голова Сергій Моргунов, заступник голови Вінницької ОДА Ігор Івасюк, народний депутат України Ірина Подоляк.

Працюватимуть культурні діячі нині протягом усього дня.

практична конференція по культурі у Вінниці фото
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов