• Головна
  • СЬОГОДНІ У ВІННИЦІ ВСЯ УКРАЇНА ПРАЦЮЄ НАД КУЛЬТУРНИМ РОЗВИТКОМ КРАЇНИ
17:00, 5 квітня 2016 р.

СЬОГОДНІ У ВІННИЦІ ВСЯ УКРАЇНА ПРАЦЮЄ НАД КУЛЬТУРНИМ РОЗВИТКОМ КРАЇНИ

У Вінниці розпочала роботу практична конференція "Політика спільної дії: демократичність, децентралізація, компліментарна субсидіарність, міжкультурний діалог".

На конференції ділитимуться напрацюваннями та ідеями і лідери культурного руху Вінниці: програмний директор Міжнародного фестивалю оповідання "Intermezzo" Олександр Вешелені, очільник ГО "Лабораторія актуальної творчості" Олександр Нікітюк, директори краєзнавчого (Катерина Висоцька) та художнього (Ілля Безбах) музеїв та інші громадські активісти у сфері культури.
практична конференція по культурі у Вінниці фото

– Конференція спрямована на вивчення кращих практик, які вже існують в Україні. Також говоритимемо про довгострокову стратегію розвитку культури України, яку прийняли першого лютого 2016 року. Вже першого березня цей документ оприлюднили. Сьогодні — це перша спроба зібрати як формальних, так і неформальних лідерів культури України, – каже радник міського голови з питань культурної політики міста Вінниці Ірина Френкель. – Сподіваюся, що головним нашим досягенням буде те, що ми побудуємо нарешті діалог всередині культурної галузі України та напрацюємо дорожню карту для того, аби розуміти, як ми будемо втілювати цю стратегію, як будуватимемо діалоги на міжнародному рівні.

15 областей України долучилися нині до культурних розмов у Вінниці, із вступним словом про важливість розмов про культуру виступили міський голова Сергій Моргунов, заступник голови Вінницької ОДА Ігор Івасюк, народний депутат України Ірина Подоляк.

Працюватимуть культурні діячі нині протягом усього дня.

практична конференція по культурі у Вінниці фото

практична конференція по культурі у Вінниці фото

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...