Румуни приїхали у Вінницю підписати дві угоди про співпрацю

Договори про співпрацю з Вінницьким державним педагогічним університетом та Стрижавкою підпише делегація з Ясського повіту, яка наразі перебуває у Вінниці.

Румунська делегація Ясського повіту перебуватиме у Вінниці з 6 по 8 квітня. Секретар Ясського повіту Лакраміоара Верніка запевнила, що для них співпраця з Вінниччиною в пріоритеті.

- В нашій делегації присутні представники всіх напрямків діяльності Ясського повіту, це свідчить про те, що ми не менше зацікавлені в домовленостях ніж ви. В рамках цього візиту ми маємо заключити ті два договори, про які ми домовилися в Яссах, - зауважила Л.Верніка.

Перший договір між найстарішим університет Румунії Ясським університетом ім. Іоана Куза та Вінницьким державним педагогічним університетом ім. М.Коцюбинського. Угоду партнерства підпишуть ректор ВДПУ Наталія Лазеренкота заступник ректора Ясського університету Думітру Лука.

_SAM7053

_SAM7075

- Після цієї угоди університети будуть обмінюватися досвідом, а також буде відбуватися обмін студентами, - пояснила голова комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва Вінницької облради Лариса Білозір.

Також у вінницькому педуніверситеті буде створено Центр дослідження українсько-румунських та українсько-молдовських взаємин.

Л.Білозір додала, що румунська делегація у Вінниці також підпише договір про співпрацю між смт Стрижавка Вінницького району та комуни Мірословешти Ясського повіту. Про це було домовлено ще рік тому, коли вінницька делегація приїздила в Ясси.

Маємо надію на тісну та результативну співпрацю, зокрема Стрижавський дитячий будинок-інтернат і центр соціального захисту в селі Вершені комуни Мірословешти будуть постійно обмінюватися напрацьованими практиками, - зауважила Л.Білозір.

Начальник управління міжнародного співробітництва Володимир Мережко також додав, що між делегаціями було обумовлено підписання ще одного договору – між ГУ Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області та аналогічної структурою Ясського повіту. Однак ці установи, підпорядковуються міністерствам, погодження яких треба мати перед тим як укладати партнерство. А поки що підписання угоди зірвалось.

Нагадаємо, вінницька делегація відвідала міжнародний аеропорт «Ясси», де обговорила можливість відкриття рейсу до Вінниці. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов