З травня мінімальний розмір пенсії зросте аж на 56 грн більше!

З 1 травня 2016 року мінімальний розмір пенсії за віком, який встановлюється на рівні прожиткового мінімуму, підвищиться на 5,2%, або на 56 грн. Про це на прес-конференції повідомила начальник управління Пенсійного фонду України в м. Вінниця Алла Лоба.

"З 1 травня поточного року буде підвищено мінімальний розмір пенсії, крім працюючих пенсіонерів, на 5,2%. Так, пенсія становитиме 1130 грн. У бюджеті Пенсійного фонду на ці потреби передбачені відповідні фінансові ресурси. Громадянам не потрібно додатково звертатись до органів Фонду. Усі перерахунки будуть здійснені автоматично, за матеріалами пенсійних справ. До речі, цьогоріч з 1 січня мінімальний розмір пенсії за віком не змінюється, а це 1074 грн", - зауважила А.Лоба.

За її словами, станом на 1 квітня 2016 року на обліку в управлінні Пенсійного фонду України в м. Вінниця перебуває 91 628 тис. одержувачів пенсій. Середній розмір пенсійної виплати складає 1681 грн 23 коп., що на 169 грн більше, ніж в аналогічний період минулого року, та на 219 грн 33 коп. більше середньообласного показника.

"З початку поточного року на забезпечення виплати пенсій жителям обласного центру спрямовано 365 млн грн. Потреба на виплату пенсій за квітень становить 155,8 млн грн. На сьогодні вже профінансовано 20,6 млн, що складає 13,3% потреби місяця. Із загальної кількості пенсіонерів 26% (23 670 осіб) продовжують працювати", - сказала А.Лоба.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов