У нашому місті є невелика кількість парків та скверів, названі в честь невідомих людей

У нашому місті невелика кількість парків та скверів. Є сквери маленьких розмірів, на які люди навіть не звертають уваги. Один із таких скверів знаходиться на вулиці Якова Шепеля (Примакова).

На мапі Яндексу написано, що це парк імені Вікторії Божок. Хто така Вікторія Божок інтернет не знає. Можливо, що цей парк насправді і не носить її ім'я і, Яндекс щось наплутав. На цій же мапі показують, що біля цього парку є ще один парк імені Юлії Петельки. На цьому місці знаходиться звичайний котлован, що зовсім не є парком. Кореспондент Vlasno.info вирішив приїхати на місце та розібратись, що це за парк такий імені Вікторії Божок.
парк імені вікторії Божок у Вінниці фото
парк імені вікторії Божок у Вінниці фото

Сам парк, який більше схожий на маленький сквер, насправді є невеличкою лісосмугою між вулицею та кладовищем. Дерева тут ростуть хаотично. Ніхто за ними не доглядає, але сама територія не засмічена: комунальні служби якраз тут прибирали сквер.
парк імені вікторії Божок у Вінниці фото

Лавок у сквері немає. Видно місця, де палили багаття. Росте тут дуже розкішна верба.
парк імені вікторії Божок у Вінниці фото

Місцеві мешканці мені так і не відповіли, чому цей парк носить ім'я Вікторії Божок. Більш того, вони кажуть, що він немає такої назви і це лише частина цвинтаря.
парк імені вікторії Божок у Вінниці фото

Біля парку над дорогою знаходиться раритетна радянська зупинка, яка носить назву «Школа №11», що знаходиться поруч.
парк імені вікторії Божок у Вінниці фото

– Я пам'ятаю тут ще у 1990-х були каруселі, від них сьогодні не залишилось ніякого сліду. Така сама ситуація на острові Кемпа: там теж були гойдалки. Якщо у цьому сквері на вулиці Якова Шепеля облаштували місця відпочинку, то було б дуже добре. Це було б гарним місцем відпочинку для місцевої громади, – каже вінничанин Давид.

Дістатися до парку можна маршруткою 7-А з ринку «Урожай» у Вінниці.


Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов