Мікрорайон Вінниці Академічний до кінця відстоює свої права !

Жителі академічного мікрорайону Вінниці - вимагають закрити будівництво нового кладовища, яке має знаходитись за 500 метрів від їх домів. А чиновники їм пояснюють, що місця для могил закінчуються і приблизно меньше чим за рік, Вінниці не буде де хоронити померлих. 

 – Чому забудовник нам не сказав, що поряд будуть хрести і могили? Якщо не скасуєте рішення про новий цвинтар, будемо палити шини під мерією! Ми прийдемо у ваші кабінети із малими дітьми і влаштуємо Майдан-3! — ультимативно заявив голова ініціативної групи жителів Академічного Віталій Донець.

Архітектор міста, висунув свої аргументи по приводу, вже 9-того кладовище у Вінниці.

– Із 8-ми кладовищ у Вінниці реально відкриті лише 2. І вже десь за рік місць там не буде, — вважає Олександр Рекута. — Тому, згідно з Генпланом та висновком всіх інспекцій, була запланована ця територія для нового місця поховань. Всі норми тут витримані... Це раніше була територія Бохоницької сільради, а тепер місто... І люди хочуть жити комфортно, як у місті. Але куди 400-тисячне місто буде ховати своїх людей? Звісно, у нас були інші варіанти землі під кладовище, зокрема по Хуторянській сільраді. Але тут оптимальне місце – поряд із захисною зоною, близько до транспорту і доріг.

Після зборів жителів мікрорайону, за участю кількох депутатів місцевих рад на діалог із активом Академічного погодився мер Вінниці.

– Питання по кладовищу має бути вирішено згідно з законом і Генпланом міста, — прокоментував ситуацію Сергій Моргунов. — Забудовник мав би повідомити людей, що, згідно з Генпланом, там буде кладовище. Скажу чесно, я як мер і мешканець Вінниці готовий до конструктивної дискусії із людьми із Академічного. Якщо хтось помре із мешканців Академічного, ми куди будемо проводити його в останню путь?

– Мерії поставлений ультиматум, і 8-го числа під вашими вікнами обіцяють палити шини.

– Треба зустрічатись, говорити і розуміти один одного, а не ставити ультиматуми. Бо акціями протесту це питання не вирішиться...

0_0c8145d1f1b837789c487773a05c44e7.jpg
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов