Малечі проводили екскурсію в Вінницькому апеляційному адміністративному суді.

7 квітня в рамках соціального проекту «День доброти» вихованцям Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації влаштували екскурсію до Вінницького апеляційного адміністративного суду. 

Дітям віком від 7 до 16 років спочатку влаштували екскурсію, де вони ознайомилися з основами професії судді, як працює судова система і чим взагалі займається суддя. Потім малечу відвели на справжнє судове засідання, де вони набралися безліч позитивних емоції і захоплення.

Після цього працівники суду пограли з дітьми в повчальну і цікаву гру, аби діти відчули себе справжніми суддями, позивачами, відповідачами чи свідками.

На завершення дітвору пригостили смачними стравами, які вони ж самі замовили. Звичайно і без подарунків тут не обійшлося.

Організатор заходу та голова ГО «Творче Покоління» Діана Подолянчук розповіла, на скільки важливо такі екскурсії для вихованців реабілітаційного центру.

 «Діти з дитячих будинків насправді не знають чого вони хочуть, тому що вони в живу не бачили професій. Тому нашим дітям потрібно показувати професії в живу, щоб в майбутньому в них була можливість вибрати, не з картинок, не з Інтернету, а щоб реально поспілкуватися з представниками професій» -  каже Д. Подолянчук.

За її словами на дітей очікує ще ознайомитися з професією льотчика, вчителя, журналіста, а також бійця АТО.

Винница.info: Вінницька малеча приміряла на себе мантії суддів Винница.info: Вінницька малеча приміряла на себе мантії суддів Винница.info: Вінницька малеча приміряла на себе мантії суддів Винница.info: Вінницька малеча приміряла на себе мантії суддів Винница.info: Вінницька малеча приміряла на себе мантії суддів
Винница.info: Вінницька малеча приміряла на себе мантії суддів Винница.info: Вінницька малеча приміряла на себе мантії суддів Винница.info: Вінницька малеча приміряла на себе мантії суддів Винница.info: Вінницька малеча приміряла на себе мантії суддів Винница.info: Вінницька малеча приміряла на себе мантії суддів Винница.info: Вінницька малеча приміряла на себе мантії суддів Винница.info: Вінницька малеча приміряла на себе мантії суддів Винница.info: Вінницька малеча приміряла на себе мантії суддів Винница.info: Вінницька малеча приміряла на себе мантії суддів Винница.info: Вінницька малеча приміряла на себе мантії суддів Винница.info: Вінницька малеча приміряла на себе мантії суддів Винница.info: Вінницька малеча приміряла на себе мантії суддів Винница.info: Вінницька малеча приміряла на себе мантії суддів Винница.info: Вінницька малеча приміряла на себе мантії суддів
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов