ВІННИЦЬКІ ДЕПУТАТИ ПРОСЯТЬ ВЕРХОВНУ РАДУ НЕ ЗАКРИВАТИ ШКОЛИ ТА НЕ СКОРОЧУВАТИ ПРАЦІВНИКІВ

Депутати Вінницького району звернулись Верховної Ради з проханням зберегти малокомплектні школи, державні субвенції для них та колективи працівників навчальних закладів, повідомляє кореспондент з сесійної зали.

У зверненні депутати пропонують виключити з Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" №911-VIII від 24.12.2015 р. частини, які регламентують припинення з 1 березня 2016 року фінансування загальноосвітніх навчальних закладів з чисельністю учнів менше 25 осіб.
Сергій Сітарський фото

— Ми, як депутати, які брали на себе зобов'язання перед людьми, не можемо покинути на призволяще школярів, у випадку закриття таких закладів, потрібно організувати підвозку дітей до найближчих шкіл, а на це теж треба фінансування, — аргументував голова районної ради Сергій Сітарський.

У зверненні до Верховної Ради вінницькі депутати також просять виключити пункт щодо скорочення працівників навчальних закладів. Так, згідно з ч. 4 прикінцевих положень Верховна Рада постановила з метою оптимізації скоротити штати шкіл щонайменше на 10%. При цьому не звільняти педагогів, а провести скорочення за рахунок господарських та технічних працівників. Також у згаданому документі йдеться і про загальну оптимізацію мереж навчальних закладів: за рахунок об'єднання малокомплектних шкіл планується зменшити їх кількість до 5%.

Депутати Вінницької районної ради у повному складі проголосували за звернення щодо виключення цих пунктів з документу.
голосування на сесії Вінницької райради фото

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов