• Головна
  • ВІННИЦЬКІ ДЕПУТАТИ ПРОСЯТЬ ВЕРХОВНУ РАДУ НЕ ЗАКРИВАТИ ШКОЛИ ТА НЕ СКОРОЧУВАТИ ПРАЦІВНИКІВ
15:10, 8 квітня 2016 р.

ВІННИЦЬКІ ДЕПУТАТИ ПРОСЯТЬ ВЕРХОВНУ РАДУ НЕ ЗАКРИВАТИ ШКОЛИ ТА НЕ СКОРОЧУВАТИ ПРАЦІВНИКІВ

Депутати Вінницького району звернулись Верховної Ради з проханням зберегти малокомплектні школи, державні субвенції для них та колективи працівників навчальних закладів, повідомляє кореспондент з сесійної зали.

У зверненні депутати пропонують виключити з Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" №911-VIII від 24.12.2015 р. частини, які регламентують припинення з 1 березня 2016 року фінансування загальноосвітніх навчальних закладів з чисельністю учнів менше 25 осіб.
Сергій Сітарський фото

— Ми, як депутати, які брали на себе зобов'язання перед людьми, не можемо покинути на призволяще школярів, у випадку закриття таких закладів, потрібно організувати підвозку дітей до найближчих шкіл, а на це теж треба фінансування, — аргументував голова районної ради Сергій Сітарський.

У зверненні до Верховної Ради вінницькі депутати також просять виключити пункт щодо скорочення працівників навчальних закладів. Так, згідно з ч. 4 прикінцевих положень Верховна Рада постановила з метою оптимізації скоротити штати шкіл щонайменше на 10%. При цьому не звільняти педагогів, а провести скорочення за рахунок господарських та технічних працівників. Також у згаданому документі йдеться і про загальну оптимізацію мереж навчальних закладів: за рахунок об'єднання малокомплектних шкіл планується зменшити їх кількість до 5%.

Депутати Вінницької районної ради у повному складі проголосували за звернення щодо виключення цих пунктів з документу.
голосування на сесії Вінницької райради фото

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...