Вінничани можуть до 11 квітня проголосувати за проекти, які стануть корисними для міста

11 квітня – останній день голосування за проекти, які були подані на участь в програмі «Бюджет громадських ініціатив».

Про це повідомляє Департамент у справах ЗМІ та зв’язків із громадськістю Вінницької міської ради.

1 квітня у Вінниці стартувало загальноміське голосування за проекти, запропоновані вінничанами на участь в програмі «Бюджет громадських ініціатив». У зв’язку із тим, що на час голосування припадає 4 вихідних, а також, зважаючи на звернення мешканців, термін, коли вінничани можуть віддати свій голос за той чи інший проект, подовжено до 18-ї години 11 квітня.

У рамках проекту «Бюджет громадських ініціатив», свої пропозиції подали 174 вінничани. Після їх аналізу експертною групою щодо можливості реалізації було подано на загальноміське голосування 80. З 1 квітня почалося голосування.

Раніше планувалося, що воно триватиме до 10 квітня. Але  у зв’язку з тим, що на цей час припадає 4 вихідні, та зважаючи на звернення мешканців міста координаційна рада програми «Бюджет громадських ініціатив» прийняла рішення продовжити термін голосування за проекти в паперовому та електронному варіантах до 18-00 години 11 квітня 2016 року (включно).

Всі проекти, подані городянами, розміщено на офіційному сайті міської ради в розділі «Бюджет громадських ініціатив».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов