Пенсії вінницьким переселенцям з Криму дають тільки, якщо вони мають паперову пенсійну справу

З 9 вересня 2015 року переселенці отримують пенсії через Ощадний банк. Але недавно умови отримання змінились.

Про це розказує начальник управління Пенсійного фонду України в місті Вінниці Алла Лоба.

Уряд ухвалив рішення забезпечення виплати пенсій та недопущення застосування шахрайських схем і протиправних дій під час здійснення виплат  переселенцям з АТО чи з  населеного пункту, розташованого на лінії зіткнення.  Згідно рішення, пенсійні виплати для внутрішньо переміщених осіб з АР Крим та Севастополя проводяться тільки за наявності паперової пенсійної справи. Мета такого рішення - збереження коштів соціально незахищених осіб, які перебувають на обліку як переселенці.

Нагадуємо, що якщо соціальні виплати були припинені помилково, відновити їх дуже просто. Міністр соціальної політики України Павло Розенко зазначив, що для відновлення виплат потрібно піти в управління соцзахисту або в управління пенсійного фонду і показати довідку про реєстрацію Внутрішньо переміщених осіб для роз'яснення помилки. Всі виплати будуть відновлені з моменту їх призупинення. Перевірка списків переселенців зусиллями СБУ та Мінсоцполітики проводиться не для того, щоб позбавити переселенців, що мають законне право на отримання фіндопомоги від держави, виплат. Верифікація проводиться для того, щоб виключити фінансування терористичних угруповань за рахунок держави. Вже зі списків переселенців виключені кілька сотень тисяч чоловік, які отримували від України допомогу як переселенці, але при цьому проживають на окупованих територіях.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов