• Главная
  • У Вінницькій області шукають найкращого педагога
09:08, 17 февраля 2012 г.

У Вінницькій області шукають найкращого педагога

На базі Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників та загальноосвітніх навчальних закладів міста Вінниці проходить обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012».

Про це повідомляє управління у справах преси та інформації Вінницької обласної державної адміністрації.
Переможці найпершого – районного – туру представляють на розсуд журі власні розробки, методичні напрацювання та педагогічний досвід, виборюючи право представляти область на Всеукраїнському рівні.
Серед основних завдань конкурсу - удосконалення фахової майстерності вчителів та стимулювання їх творчого самовдосконалення, популяризація педагогічного досвіду та підвищення престижу вчительської професії.
В цьому році у фаховому змаганні свою майстерність демонструють учителі української мови і літератури, біології, етики, іноземної (англійської) мови та фізичної культури.
Відповідно до Положення, обласний тур конкурсу проходить у три етапи: у першому беруть участь представники з кожного району, до наступного переходять 12 учителів із загальної кількості учасників, на третьому етапі залишається 5 педагогів, серед яких і визначається кращий із кращих. 
Перший етап обласних педагогічних перегонів вже подолали учителі української мови і літератури, етики, іноземної (англійської) мови та біології. Тож по дванадцять учасників кожної номінації нині активно готуються до наступного етапу змагань.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...