ПРОЗОРІ ОФІСИ В РАЙОНАХ НЕ СПРОМОЖНІ НАДАВАТИ ЯКІСНІ ПОСЛУГИ ГРОМАДЯНАМ

Питання про реєстрацію прав на нерухоме майно викликало резонанс на засіданні по удосконаленню роботи районних центрів адміністративних послуг Вінницької області. 30 квітня буде останній день для подачі документів через органи юстиції, а наразі лише 13 ЦНАПів підключились до цієї системи роботи Поки що впровадження центрів адміністративних послух в районах відбувається чи не найгірше — 5 місце з кінця серед всіх областей, враховуючи Луганську і Донецьку.

За станом роботи центри надання адміністративних послуг поділили на чотири групи. В лідерах Немирівський, Теплицький, Барський та Іллінецький райони. Критеріями такого відбору була кількість зверненнь, площа приміщення, наближеність до центру міста та технічно-матеріальна оснащеність.

Другу групу склали Гайсинський, Калинівський, Крижопільський, Чечельницький, Козятинський, Ладижинський та Хмільницький ЦНАПи. Зазначили, що в цих центрах є умови, але мало відвідувачів або ж послуги надаються частково.
зібрання щодо центрав адмінпослуг у Вінниці фото
Фото Катерини Буяльської

Найгірше виконують роботу Липовецький, Піщанський, Томашпільський, Тростянецький та Ямпільський райони. Тут є проблеми з приміщеннями, керівниками та технікою, а от у Ямпільському "прозорому офісі" не було навіть кулькових ручок для відвідувачів. Решта районів Вінниччини потрапили у третю функціональну групу, оскільки мають тісні приміщення та проблеми з наданням соціальних послуг.
Андрій Гижко присоромив чиновників Вінниччини за неналежні умови для прийому громадян.

– У всіх районах є адміністрації, будинки культури, управління агропромислового комплексу, де є великі зали. При бажанні можна знайти приміщення не на виїзді з міста. Це просто соромно! – зауважив заступник голови Вінницької ОДА Андрій Гижко.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов