Вінничани не хочуть кладовища в місті: краще побудувати крематорій (відео)

Вчорашній мітинг показав, що мешканці Академічного проти кладовища. Вінничани вимагали від влади, щоб нове місце поховання створювали де інде. Наприклад, на Барському шосе. А що думають інші містяни? Про це запитали журналісти “20хвилин”.

Суспільна думка не сильно відрізнялась. Вісім мешканців Вінниці, які прийняли участь в опитуванні, вважають що кладовище будувати біля житлових масивів не треба. Один з вінничан казав, що “місто і так стоїть на костях”.

Всі з опитуваних людей казали, що краще створювати нове місце поховання за містом.

Ще одне запитання стосувалось створення крематорію у місті. На думку вінничан, це непогана ідея. Але деякі вказали, що це буде дуже дорого, і не всі люди зважаться “порушити християнські традиції”. Під час опитування до журналістів підійшла жінка, яка вказала, що вона з Академічного.

- Ми проти кладовища, - обурюється жінка. - І не хочемо щоранку прокидатись і дивитись на ці хрести. З Академічним потрібно рахуватись, бо ми теж вінничани, і маємо прав не менше ніж інші люди.

Що люди ще говорили? Дивіться у відео:

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов