ПОСЕРЕД ІНДУСТРІАЛЬНОГО РАЙОНУ ВІННИЦІ ЗНАХОДИТЬСЯ ПАРК З ЧОТИРМА СТАДІОНАМИ

Кожен вінничанин проїжджав парк «Інтеграл», який знаходиться навпроти колишнього лампового заводу, перед мікрорайоном Тяжилів. Хто тут не живе, то думає, що це просто лісосмуга, яку ще ні чим не забудували. Насправді це цілий парк, у якому люди займаються спортом, грають у різні ігри та просто відпочивають.

– Та я виріс у цьому парку. Тут знаходиться три звичайних стадіони та один великий закритий стадіон. Завжди коли з хлопцями йшли сюди грати, то знали, що місце для гри у футбол завжди знайдемо. Якщо навіть були зайняті всі стадіони, що бувало дуже рідко, то знаходили тут будь-яке пусте місце і грали. В цьому парку виросло не одне покоління мешканців Тяжилова, – каже вінничанин Костянтин Бондарчук.
парк Інтеграл у Вінниці фото

Великий закритий стадіон раніше був на балансі інструментального заводу, який знаходиться поруч. Зараз тут грають у футбол та тренуються різні місцеві команди.
парк Інтеграл у Вінниці фото
парк Інтеграл у Вінниці фото

– Це ще гарне місце для відпочинку. Сюди можна заїхати на автомобілі, привезти з собою дрова і спокійно готувати шашлик. Близьке розташування дороги зовсім не створює дискомфорту. Поруч є туалет, – додав Костянтин Бондарчук.
парк Інтеграл у Вінниці фото

Дістатися до парку «Інтеграл» можна тролейбусом №1,4,7 до зупинки «Ламповий завод».
парк Інтеграл у Вінниці фото
парк Інтеграл у Вінниці фото
парк Інтеграл у Вінниці фото
парк Інтеграл у Вінниці фото

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов