На завершення будівництва дендропарку в Ладижині бракує 12 млн гривень

Мерія цьогоріч виділила 3,7 мільйона гривень для продовження робіт з будівництва дендрологічного парту "Ладижинський гай.

Великий інфраструктурний проект триває в Ладижині останніх півтора роки.  
Однак цьогоріч, через фінансові проблеми, асигнування на будівництво будуть різко скорочені, заявив міський голова Валерій Коломєйцев.
Під час свого щорічного звіту перед громадою очільник Ладижина повідомив, що фінансування робіт здійснюється за рахунок природоохоронного фонду, який наповнюється в основному з екологічного податку, що сплачує Ладижинська ТЕС. Але через фінансові проблеми компанія ДТЕК, якій належить електростанція, заборгувала до міського бюджету за минулий рік сягнула більше 10 млн. грн.

В інтерв'ю місцевим ЗМІ заступник міського голови повідомив, що не дивлячись на фінансову скруту роботи в дендропарку продовжаться.
"Щоб продовжити будівництво дендропарку, ми виділили 3,7 мільйона гривень. Ще 1,7 мільйона боргуємо підряднику, який займається будівництвом. Планується, що наприкінці квітня роботи продовжаться. У цьому році маємо добудувати штучну водойму - запустити фонтани та облаштувати оглядові доріжки - верхню і нижню. Доріжки будуть із піднятими парапетами, щоб падижинці, милуючись водоспадами фонтанів, не впали в озеро. А ось будівництво теплиці та оранжереї поки що відклали до кращих часів, коли у міському бюджеті з'являться кошти", - каже заступник міського голови Олександр Олійник.
Джерело: Lada.FM
Для завершення будівництва дендрологічного парту "Ладижинський гай" потрібно  виділити ще 12 млн. гривень.
Минулого року на будівництво дендропарку в Ладижині було витрачено більше 32 млн гривень. Минулого року для потреб дендропарку в Ладижині придбали довгобуд за 2,5 млн гривень.
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов