Вінницька школярка стала найкращим мозгознатоком України (фото)

У Києві визначили переможницю конкурсу з нейронаук "Нейро 2016" серед школярів. Кращим мозгознатоком України стала учениця 11 класу фізико-математичної гімназії №17 Вінниці Дарія Барбаш. Вона представлятиме Україну на Міжнародному конкурсі в Копенгагені.

Згідно з повідомленням, відбірковий тур був організований тестуванням через Інтернет. У ньому взяли участь 62 школяра з усієї країни. Семеро учнів, що показали кращий результат, були запрошені до Києва на фінал, який відбувся 9 квітня в Інституті фізіології ім. О.Богомольця НАН України.

Вінницька школярка стала найкращим мозгознатоком України (фото) (фото) - фото 1

«Конкурс складався з п'яти етапів: коротке письмове завдання, діагностика пацієнтів з історіями хвороб, Нейроанатомія, нейрогістологією і" брейн-ринг ". Учні працювали з мікроскопічними препаратами, муляжами і справжніми зразками мозку тварини і людини. Змагання проходило на англійській мові », - розповіли організатори.

Вінницька школярка стала найкращим мозгознатоком України (фото) (фото) - фото 2

Кращий результат показала Дар'я Барбаш, яка захоплюється біологією і після закінчення школи планує вступити до університету, щоб займатися біотехнологіями.

Український нейроконкурс є національним етапом Міжнародного конкурсу International Brain Bee, заснованого в 1998 році професором Університету Меріленд (США) Норбертом Міслінскім. Його метою є популяризація вивчення мозку, виховання майбутніх талановитих нейробіологів і лікарів.

Цього року нейроконкурс в Україні проходив в п'ятий раз. Його проведення організаторианонсіровалі в середині лютого. Конкурс проводиться Українським товариством нейронаук за підтримки Малої академії наук України.

Вінницька школярка стала найкращим мозгознатоком України (фото) (фото) - фото 3

На міжнародному змаганні України була представлена ​​двічі - у Відні в 2013 році і в Австралії в 2015 році. Цього року International Brain Bee відбудеться в Копенгагені в рамках Форуму Європейської асоціації товариств нейронаук (FENS).

Вінницька школярка стала найкращим мозгознатоком України (фото) (фото) - фото 4 Вінницька школярка стала найкращим мозгознатоком України (фото) (фото) - фото 4 Вінницька школярка стала найкращим мозгознатоком України (фото) (фото) - фото 4 Вінницька школярка стала найкращим мозгознатоком України (фото) (фото) - фото 4
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов