РАЙОННУ СТИПЕНДІЮ В ОБДАРОВАНИХ УЧНІВ МОЖУТЬ ЗАБРАТИ ЗА ПОГАНУ ПОВЕДІНКУ

Успішні та обдаровані школярі Вінницького району отримуватимуть стипендію з районного бюджету. Відповідне рішення прийняли депутати на 7 сесії 7-го скликання.

Стипендію на основі рішення педагогічної ради працівників закладів, у яких навчається дитина, призначатимуть переможцям міжнародних, всеукраїнських, обласних та районних олімпіад, конкурсів, змагань, спортивних турнірів, тощо. Також винагороду зможуть отримати лідери та активісти учнівського самоврядування, принаймні, ті з них, які мають нагороди за активну громадську діяльність.
сесія Вінницької облради фото

Розмір стипендії традиційно визначатимуть залежно від рівня досягнень, але недисципліновані стипендіати можуть і позбутися фінансових заохочень за порушення Статуту навчального закладу. Це нововведення застосовують уперше.

За інформацією голови освітньої комісії Вінницької районної ради Тетяни Закревської, торік на стипендії для учнів та вихованців загальноосвітніх та позашкільних закладів, з районного бюджету витратили 80 тисяч гривень.
Тетяна Закревська фото

— Цього року закладено майже 85 тисяч гривень, але остаточний список стипендіатів ще на стадії формування, адже щойно завершився весняний етап олімпіад. Торік сума сягала 80 тисяч гривень, — говорить Тетяна Петрівна.

Виплати обдарованим учням проводяться щомісячно протягом календарного року.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов