Новачок за 10 мільйонів оновить інтернет-мережу вінницького офісу «Укренерго»

Південно-Західна електроенергетична система ДП «НЕК «Укренерго» 30 березня за результатами тендеру замовила ТОВ «ДЦ Інжиніринг» технічне переоснащення локальної мережі за 10,25 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Протягом року після отримання авансу модернізують локальну мережу двох адмінбудівель у Вінниці по вул. І.Богуна, 5.

Корпуси з’єднають оптоволоконним каналом пропускною здатністю 40 Гбіт/с, переоснастять серверні, встановлять точки доступу Wi-Fi у залі виробничих нарад, актовому залі, кабінеті апаратних нарад. Швидкість передачі даних у мережі буде не менше 1 Гбіт/с.

Конкуренцію переможцю склало ТОВ «Сітронікс Телеком Солюшнс Україна».

Заявка ТОВ «Принт Експерт» була на 34,7% дешевшою, але її відхилили через недоліки технічного завдання. У протоколі уточнюється: «не передбачено розділення ядра та серверної групи, спрощено можливість резервування пристроїв живлення та знижено структурну надійність, а запропоноване технічне рішення (в т.ч. обладнання) не є еквівалентом … та не має фізичної можливості розширення».

Київський «ДЦ Інжиніринг» належить Сергію Юрійовичу Сердюку. Виконавчим директором є  Юрій Авксентійович Сердюк – автор патентів у сфері телекомунікації, який був гендиректором ТОВ «ВІТ» івіце-президентом компанії «Сатурн Дейта Інтернешенл».

Фірма «ДЦ Інжиніринг» уперше виграла тендер.

Київська фірма «Сітронікс телеком солюшнс Україна» заснована російським АТ «Енвіжн Груп»Володимира Євтушенкова, приятеля Віктора Януковича, члена його мисливського клубу «Кедр», що був зареєстрований на території резиденції «Межигір’я». Також у російських ЗМІ Євтушенкова називалиспонсором терористів ДНР.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов