На Вінниччині вже зареєстровано 11 мільйонерів

За три місяці 2016 року 6775  вінничан  подали декларацію про отримані протягом 2015 року доходи. Понад 46% з них або 3163 скористались правом на податкову знижку. Відтак, повернуть собі за результатами розрахунків 3 млн. 861,1 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб,  повідомив начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський.

На третину або більш ніж на 900 осіб проти аналогічного періоду минулого року зросла кількість наших земляків, які зобов’язані були подати декларацію. За січень березень 2016 року це зробили 3612 вінничан. Загальна сума задекларованого ними в поданих деклараціях доходу склала 318 млн 686,0 тис. грн. За даними проведених розрахунків вони доплатять понад 8,4 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та майже 2 млн грн військового збору.

Руслан Осмоловський зазначив, що кількість мільйонерів Вінниччини зросла до 11 осіб. Такі статки 5 громадян отримали від продажу рухомого та нерухомого майна, 3 – у вигляді спадщини, 2 – від здавання в найм нерухомого майна, 1– задекларував  зарплату від двох і більше податкових агентів. Загалом мільйонери  задекларували 18 млн. 112,6 тис. грн. доходу, з якого податковими агентами вже було утримано 1 млн. 264,7 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та військового збору – 160,4 тис. грн. За даними проведених розрахунків декларанти самостійно доплатять 416,4 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 94,3 тис. грн. військового збору.

Користуючись нагодою Руслан Осмоловський попросив мас-медійників нагадати вінничанам, що квітень є останнім місяцем деклараційної кампанії, протягом якої  центри обслуговування платників працюють з подовженим робочим днем із 9.00 год. до 20.00 год., а в суботу – з 9.00 год. до 16.00 год. Утім, враховуючи, те що, у фіскальній службі Вінниччини триває реформування, котре супроводжується певною оптимізацією структури та скороченням кадрового складу, радить мешканцям Вінниччини не відкладати подання декларацій на останні дні 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов