КРАЇНИ ВИШЕГРАДСЬКОЇ ЧЕТВІРКИ ДІЛЯТЬСЯ БІЗНЕС-ДОСВІДОМ У ВІННИЦІ

До Вінниці на міжнародну конференцію завітала делегація представників країн Вишеградської четвірки, передає кореспондент з місця подій. Польські, чеські, угорські так словацькі посадовці приїхали до обласного центру, аби обговорити з українськими колегами та бізнесменами перспективи співпраці у сфері малого та середнього бізнесу та поділитися бізнес-досвідом своїх країн.

Учасники заходу зазначають, що Вишеградські країни зберігають політичну єдність щодо ратифікації угоди про асоціацію Україна — ЄС і є надійними партнерами України на шляху до Євроінтеграції.
Іштван Мікола фото

– В Угорщині 99,9% бізнесу представляють малі та середні компанії. Якщо допомагати малому та середньому бізнесу, то економіка держави буде більш гнучкою, і гроші не підуть з неї, – дав пораду державний секретар з політики безпеки і міжнародного співробітництва міністерства економіки та закордонних справ Угорщини Іштван Мікола. – Малий бізнес може стати рушійною силою інтеграції до Європи.

Як зауважила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Клименко, в Україні доля малого та середнього бізнесу також складає понад 90%, втім вважатися такими по суті можуть далеко не всі підприємства, які є "малими" номінально.

– Ми маємо 1,7 мільйонів підприємств малого та середнього бізнесу, – повідомила вона. – Втім, лише 350 тисяч з них дійсно підпадає під цю категорію і мають державну підтримку.

Такий стан речей пані Клименко вважає перепоною на шляху до розвитку України, адже розвиток середнього та малого бізнесу є запорукою політичної стабільності. Це зумовлено тим, що бізнесмени, як правило, є освіченими свідомими виборцями.

Vlasno.info продовжить слідкувати за перебігом форуму.

Нагадаємо, раніше в єврокомісії висловили намір надати Україні 110 мільйонів євро на розвиток малого та середнього бізнесу.
Вишгородська четвірка у Вінниці фото
Вишгородська четвірка у Вінниці фото
Вишгородська четвірка у Вінниці фото
Вишгородська четвірка у Вінниці фото
Вишгородська четвірка у Вінниці фото
Вишгородська четвірка у Вінниці фото

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов