У Вінниці розпочався прийом заявок на участь у конкурсі-фестивалі вуличних музикантів

Подати заявку можна до 27 квітня. Учасники виступлять зі своїми концертними програмами 14 травня на центральних вулицях міста. 
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Вже кілька років поспіль у Вінниці проходить конкурс-фестиваль вуличних музикантів у рамках святкування Дня Європи. Він спрямований на популяризацію серед мешканців міста кращих зразків національного і світового музичного мистецтва. А також захід сприяє розвитку творчості виконавців, їхньої майстерності. Організовує конкурс департамент культури Вінницької міської ради.
До участі у конкурсі-фестивалі запрошуються вінницькі музичні гурти. Вік учасників не обмежено. Музичні гурти 14 травня з 14.30 до 18.00  год.  на відкритих майданчиках головних вулиць міста презентуватимуть свої концертні програми у різних музичних стилях і напрямках (фольклор, фольк-рок, панк-рок, хард-рок, етно-панк, джаз, авторська пісня тощо). Кількість учасників у конкурсі обмежена. Переможці попередніх конкурсів-фестивалів вуличних музикантів запрошуються до участі у якості почесних гостей. Місця виступу учасників визначатимуться шляхом жеребкування.
Заявки на участь у конкурсі-фестивалі потрібно подати до 27 квітня 2016 року до департаменту культури міської ради. 
Виступи оцінюватиме журі за такими критеріями як: рівень виконавської майстерності, сценічна культура та артистичність, оригінальність виконання творів. Переможець конкурсу-фестивалю отримає грошову премію у розмірі 5 тисяч гривень.
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов