У Вінницькому краєзнавчому музеї планують масштабну реконструкцію

У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї планують масштабну реконструкцію, але кошти на неї поки не виділені з обласного бюджету. Тим часом в експозиційних залах проводяться незначні оновлення.

Про це журналістам розповіла директор Вінницького обласного краєзнавчого музею Катерина Висоцька.

«Взагалі реекспозиція запланована по всьому музеї, але в цьому році кошти бюджетом не були виділені. Все що виділено по капітальних видатках це гроші на музей Леонтовича. Але взагалі ми наближаємося до ювілею у 2018 році буде 100-річчя музею. І сподіваємося, що до сторіччя це можливо буде зробити. Кардинальний ремонт, це нове обладнання, нова концепція подачі матеріалів, на це все потрібно виділяти великі кошти. В нас вже є дизайн проектів. Ми спланували роботу музею, щоб до цього ремонту музей працював. Ми плануємо, але це не від нас залежить коли розпочнеться реконструкція.

Коли будуть виділені кошти планується оновити всі зали музею. Насправді, зали відремонтувати не просто. Потрібно демонтувати повністю зали, експозиції, здати в фонди експонати. Потрібно по новому запланувати роботу музею, бо будуть перекриті цілі зали. Нам потрібно перекриття даху міняти, тому що будівля ще 19 століття", - каже К. Висоцька.

За словами директора музею, 5 років назад оновлення всього музею могло б коштувало близько 10 мільйонів гривень. Яку зараз суму потрібно, поки що працівники не підраховували.

Катерина Висоцька розповідає, що в минулому році оновилися зали «Природи».

«В минулому році ми оновили зали «Природи», все за кошти обласного бюджету. Змінили чорно-білі фото на кольорові, міняли деякі експонати на нові експонати, щоб було цікавіше і зрозуміліше. Життя і наука не стоїть на місці і природа міняється. Тому такі оновлення і доповнення робимо постійно по всіх залах. На даний час в нас вже є проект нової експозиції в залі «Природа», але він дороговартісний і тому ми до нього поки що не приступали», - каже пані Висоцька.

Загалом, в музеї налічується 16 експозиційних залів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов