ВЛАДА НЕ ДАЄ КОШТИ НА ДЕМОНТАЖ ЛЕНІНА НА ВІННИЧЧИНІ

У 40 кілометрах від Вінниці у Немирівському районі знаходиться велике село Ковалівка. У ньому мешкає майже 4 тисячі осіб. Взагалі ці місця, які знаходиться недалеко від міста Немирова, можна назвати найбільш густонаселеними у нашій області, після міста Вінниці. Тут на кожний кілометр припадає одне село. Саме у цих місцях у Ковалівці залишився стояти Ленін, який уник декілька хвиль «ленінопаду».

У цьому селищі спочатку було два Леніна, І це й не дивно, бо у радянські часи це було передове містечко. Під час «ленінопаду» одного Леніна було знесено, але залишився стояти ще один. Він стоїть у сквері, далеко від людських очей, тому його досі не знесли.
памятник Леніну в Ковалівці фото

– Ми його плануємо знести, але для цього потрібні кошти, які нам ніхто не дає. Я б взагалі його не зносив, бо я його сюди не ставив, але влада на наполягає на знесенні. Я його хочу обережно зняти, а для цього треба найняти відповідну техніку, заправити її і ще багато чого іншого. Ми ледве забезпечуємо два дитячих садки. Тому поки не знайдемо гроші на демонтаж Леніна, доти він буде стояти, – каже сільський голова Ковалівки Віктор Верховода.

На демонтаж Леніна потрібно близько трьох тисяч гривень, бо це не маленький бюст, а повноцінний пам'ятник з бетону.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов