![](https://s.0432.ua/section/logo/upload/pers/33/logo.png?20240727)
15:32, 13 квітня 2016 р.
Вінничанці, що жила в підсобці, повернули житло
Шість років тому наша газета розповідала історію про те, як у вінничанки нібито за борги сина шахрайським чином забрали квартиру у центрі міста.
Вже тоді за справу взялися працівники прокуратури. Справа виявилася непростою. І поки тривало розслідування і судові засідання, жінка була змушена жити у підсобці школи, де працювала прибиральницею. Квартиру у п'ятиповерхівці на вулиці Оводова (колишня Козицького) за цей час встигли двічі перепродати, а всі речі псувалися у гаражі. Все, що їй залишалося - приходити під будинок і дивитися на свій балкон... Їй співчували, допомагали більше прості люди. Чиновники мовчки вислуховували і суворо мовчали, бо нічого більше вдіяти не могли проти нахабного шахрая.
І тільки нещодавно місцева прокуратура змогла порадувати гарною звісткою: рішенням Вінницького міського суду задоволено позов прокуратури та вирішено повернути квартиру її законному власнику. Керівник Вінницької місцевої прокуратури Олександр Гуцол розповів, що апеляційний суд відхилив Апеляційну скаргу відповідачів, а пенсіонерка змогла нарешті повернутися до свого житла.
Тетяна КОНДРАТЬЄВА
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
16:50
24 липня
11:00
24 липня
Оголошення
18:11, Вчора
12:23, 17 липня
15
12:23, 17 липня
4
13:02, 21 липня
2
live comments feed...
Коментарі