У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відкрито виставку, присвячену 30-ій річниці Чорнобильської катастрофи

У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки «З життя громадської організації Союз Чорнобиль України», яка триватиме до 1 травня. 

Виставка присвячена 30-річчю Чорнобильської катастрофи, 25-річчю створення Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», 25-річчю створення Вінницької обласної громадської організації «Союз Чорнобиль України» та 20-річчю міської громадської організації «Союз Чорнобиль України». Нині у склад організації входять до 500 членів, серед них: інваліди-ліквідатори, постраждалі, вдови чорнобильців, ветерани ядерних випробувань.

На виставці представлені буклети, брошури, книги, авторами яких є ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, члени міської громадської організації «Союз Чорнобиль України», особисті речі ліквідаторів, чорнобильська поминальна книга, світлини роботи організації за останні роки.

За сприянням влади та небайдужих людей світ побачив книги про історію пожежної охорони Поділля, про зведений пожежний загін Вінниччини та загалом про ліквідацію наслідків Чорнобильської катастрофи, а також про життя її учасників. 

«Ми б не змогли видати стільки книг, якби не чорнобильці, депутати, люди, які не стоять осторонь проблем чорнобильців. Історія нашої громадської організації не для нас, а для людей, для тих, хто розуміє, що таке «ядерна біда». Для цього ми завжди збираємо дітей, студентів та розповідаємо про нашу діяльність. Завдяки сприяння обласної влади маємо змогу влаштовувати такі зустрічі частіше», – розповідає Микола Бойчук, голова міської громадської організації «Союз Чорнобиль України», а нині ще й Вінницької обласної громадської організації «Союз Чорнобиль України».

Отож, усі бажаючі можуть завітати на виставку до кінця місяця, а також прийти на зустріч, з нагоди вшанування героїв Чорнобиля 26 квітня о 10:00 біля пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи.

0.EF6!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

6.335C!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

17.281C!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

27.2EE2!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

37.2FDE!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

47.3506!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

57.2E64!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

65.4A36!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

74.2810!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

82.3408!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

93.29C6!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

103.43E6!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

112.4A52!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

121.4A5A!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

129.4C9C!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

137.4D0E!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов