На Вінниччині учасників АТО залучатимуть до арт-терапії

Вчора, 12 квітня, в Міському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» відбулась прес-конференція, присвячена початку проекту «Навчально – тренінгова програма з оволодіння навичок психоемоційного відреагування постстресових реакцій у демобілізованих учасників АТО за допомогою арт-терапії»», організована психологами волонтерської групи психологічної допомоги солдатським сім’ям 

Проект арт-терапії для АТОвців та їх родин буде втілюватись за сприяння Британської рада України, ГО "Гармонія" та ГО "Збережи душу" .

Наприкінці травня дві групи учасників АТО по 12 чоловік кожна пройдуть дводенні тренінги.
«Вони будуть малювати, ліпити з глини маски та розмальовувати їх. Це допоможе в діагностиці проблем, - зазначив координатор проекту Олег Заболотнов.

Психолог Людмила Євсєєва підкреслила, що діагностування психологічних травм стане першою сходинкою до корекції психологічного стану демобілізованих воїнів.

« Це не буде високе мистецтво чи малювання шедеврів, але людина зможе на папері виплеснути все, що накипіло, – говорить Людмила Євсєєва. – Це вправи з сублімації — негативні емоції потрібно відреагувати, виплеснути».

За інформацією Вінницького обласного центру зайнятості, зараз на обліку перебуває 1400 безробітних демобілізованих учасників АТО, з початку року працевлаштувалось 112 чоловік.

«Ми проводили анонімне анкетування і виявили, що не всі демобілізовані готові повертатися до мирного життя. Тож ми звернулися до психологів, щоб допомогли провести тренінги та семінари з соціальної адаптації, — зауважила фахівець Центру зайнятості Лариса Шевчук.

На проект "Навчально-тренінгова програма з оволодіння навичок психоемоційного відреагування постстресових реакцій у демобілізованих учасників АТО за допомогою арт-терапії" Британською радою виділено15 тисяч гривень, проводитимуть його на базі Міського центру для дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Гармонія". Вестиме тренінг кризовий психолог та арт-терапевт з Києва Тетяна Палієнко. Участь у тренінгу безкоштовна.

0.10A4!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

7.33F0!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

18.2776!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

31.276E!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

41.3AAA!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов