Депутат Вінницької облради Лещенко запустив соціальний магазин

Мобільний соціальний магазин на колесах від ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» МХП почав працювати на Вінниччині. Про це повідомив директор підприємства, депутат Вінницької обласної ради, член фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Лещенко.

За його словами, це приклад соціально-відповідального бізнесу, коли виробник дбає не лише про власне виробництво, але й про жителів тих територіальних громад, де розташовані виробничі потужності підприємства. А особливо, про пенсіонерів та інвалідів.

«Ідея соціального магазину належить меру Ладижина. Її підтримало керівництво МХП. На сьогодні 6,5 тис міських пенсіонерів отримують свіжий хліб, м’ясо птиці та олію за цінами виробника, що майже на 40% нижче ринкових», – сказав депутат.

Він додав, що після успішної реалізації цього проекту в Ладижині, поширили таку соціальну ініціативу і на мешканців тих сіл, де розташовані виробничі об’єкти птахофабрики. Зараз магазин обслуговує пенсіонерів шести територіальних громад Тульчинського та Тростянецького районів, а це дев’ять сіл.

Для облаштування магазину на колесах придбали новий вантажний автомобіль МАЗ. Його обладнано всім необхідним устаткуванням – холодильниками, полицями для хліба, ємністю для олії. У магазину чіткий графік і мешканці всіх сіл оповіщені, що кожного місяця у визначені дні вони можуть придбати продукцію птахофабрики та хліб у своєму населеному пункті з кількома зупинками.

«Села досить великі і літнім людям важко ходити, тому для зручності села розбито на зупинки, куди приїздить магазин. Відгуки маємо лише схвальні. Не справдилися перестороги скептиків, що люди у селах не купуватимуть курей та олію. За підсумками роботи соціального магазину за три місяці можна стверджувати, щонайменше 80% сільських пенсіонерів користуються його послугами», – зазначив Ігор Лещенко.

Списки пенсіонерів на обслуговування соціальним магазином подають сільські ради. Також кількість пільговиків розширили і додали до них сім’ї, де є діти-інваліди, родини учасників АТО.  У розробці ще два маршрути мобільного магазину – села Василівка та Маньківка Тульчинського району. Їх запустять вже найближчим часом.

a1ce1d3a2917283d46ac6817e197e3e5.jpg

Більше читайте тут: http://vn.presspoint.in.ua/2016/04/14/45045
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов