У Вінниці започатковують рух еко-тінейджерів

У Вінниці мають намір залучити підліків віком від 15 до 18 років до організації та реалізації еко-просвітницьких заходів. 

Перші збори екологічно свідомих тінейджерів в рамках проекту "ECO-teenаger", головними організаторами якого виступає Благодійний фонд "Подільська громада", Вінницька міська рада та КУП "ЕкоВін", відбудуться 18 квітня. 

До участі запрошуються ініціативні вінницькі підлітки, які дотримуються правил енергозбереження та сортування відходів і готові робити рідне місто чистим та прогресивним. Як зазначають організатори проекту, учасники руху "ECO-teenаger" не тільки будуть задіяні у заходах та акціях, а й матимуть можливість пропонувати нові ідеї, самостійно організовувати заходи та акції, розраховуючи на підтримку,а також здобувати нові знання у пізнавальних поїздках та екскурсіях. 

Так, з 20 квітня по 20 травня еко-тінейджери зможуть долучитися до проведення 5 акцій покликаних роз’яснити вінничанам необхідність сортування відходів. Як зазначають організатори, ініціативні учасники можуть збільшити кількість подібних заходів, подавши цікаві ідеї. 

В кінці травня 15 екотінейджерів, які приймуть участь у трьох акціях, або ж подадуть ідею акції та реалізують її, зможуть скористатись Правом N 6 - ознайомитись з роботою молодіжної польської організації Stowarzyszenie(Краків). 7-денна поїздка у Польщу запланована на 11-18 липня 2016 року. Всі витрати щодо проживання, харчування та оплати екскурсій беруть на себе організатори проекту "ECO-teenаger". Витрати на оформлення відповідних документів для виїзду за кордон, страхування, а також частково на проїзд до Кракова і назад відшкодовує учасник - близько 1000 гривень. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов