Вінницька вихователька стала фіналісткою конкурсу від ООН

У Києві завершився Всеукраїнський  національний конкурс серед педагогічної спільноти «Сталий розвиток – наш вибір». У одній з номінацій до п’ятірки кращих увійшов та здобув перемогу ДНЗ №17 з авторською програмою «Секрети економії для маленького патріота» вихователя-методиста Гукал Наталії Олегівни. 
 Про це повідомили у Вінницькій міськраді.
Програма розвитку ООН в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України  в рамках Міжнародного проекту ПРООН/ГЕФ «Інтеграція положень Конвенцій Ріо у національну політику України» проводили Всеукраїнський  національний конкурс серед педагогічної спільноти «Сталий розвиток – наш вибір». Він мав на меті стимулювання педагогів до розробки та узагальнення навчально-методичного матеріалу з питань освіти для сталого розвитку, що дозволяють популяризувати ці засади серед дітей та молоді України.
Конкурс проводився у два етапи. Завдяки І етапу були визначені кращі роботи педагогів з різних областей України, що стали результатом унікальної практики втіленя ідей сталого розвитку суспільства  у практику. ІІ етап  - «Презентація досвіду», відбувся 12 квітня на базі Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова у м.Києві, до якого було відібрано більше ста учасників з 23 областей України.
Вінницьку область представляли ДНЗ №17 та №52 м.Вінниці у номінації «Розробки навчальних програм спецкурсів, факультативів та навчальних блоків для різних вікових категорій учнів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованців дошкільних та позашкільних навчальних закладів, зміст яких висвітлює основні позиції сталого розвитку».
Лауреати Конкурсу представили свої досягнення на  виставці-презентації кращих робіт, які оцінювались Експертною радою Конкурсу.
Тож, у цій номінації до 5 кращих  конкурсних робіт увійшов ДНЗ №17 Вінниці за авторську програму «Секрети економії для маленького патріота» вихователя-методиста Гукал Наталії Олегівни. Переможці нагороджені дипломами та цінними призами. 
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов